Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Квітень » 10 » Українська молитва у Козельці
10:51
Українська молитва у Козельці
Справжнє зло сіють в Україні різноманітні структури, що намагаються будувати тут «русскій мір». Ми знаємо, як московська церква на чолі з каґебістами, фактично знищує українські душі. Тому для українців є найперпшим завданням поширювати вплив Церкви Київського патріархату. Про це говорив лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок, вітаючи громаду містечка Козелець на Чернігівщині з освяченням першого в селищі українського храму ‒ Вознесенської церкви, повідомляє прес-служба «Свободи».

Рішення передати храм УПЦ КП Чернігівська обласна рада ухвалила лише півтора місця тому ‒ до того в церковній будівлі був музей ткацтва. Попередні намагання громади повернути церкву під українське начало наштовхувалося на агресивний спротив московських попів та українофобів. Врешті-решт селищу таки вдалося отримати місце для української молитви.

І ось, 8 квітня, в козелецькій святині відбулася врочиста літургія, яку очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Також у освяченні церкви взяв участь Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, духовенство з Чернігівщини та Київщини.

Олег Тягнибок подарував церкві ікону Христового Вознесіння, а також ризу її настоятелю, зауваживши, що Московський патріархат є ворожим для українського народу, й тому його церква має називатися своїм іменем. «Маємо добитися, щоби Українську православну церкву Московського патріархату було перейменовано на Російську православну церкву в Україні ‒ аби всім усе було зрозуміло. І вона має отримати статус чужоземної церкви. Бо це не просто ідеологічна війна ‒ це війна за Україну, за нашу віру, за нашу землю. І в нас не має бути сумнівів щодо цього і жалів, особливо зважаючи на поведінку московської церкви в час війни, коли її попи відмовлялися освячувати українців та служити панахиди над тілами загиблих українських героїв», -- зауважив Тягнибок.

Категорія: Різне | Переглядів: 211 | Додав: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
22.10.2017 - Пшик і перспективи «маленької жовтневої революції»
22.10.2017 - Митька-браконьєр і Фукуяма – про Росію
21.10.2017 - А вот я бил, рєбята, на Москвє-рєкє…
21.10.2017 - Прейскуранти на політику і алко-поезію
21.10.2017 - Кому довіритися – лікарю чи фелшару?
20.10.2017 - «Суча дочка» із диханням вічності
20.10.2017 - Засідка «по умолчанію»
20.10.2017 - Росія з доторком мертвеччини
20.10.2017 - «Сортирні» роздуми довкола постаменту
19.10.2017 - Писанина з води і віскі
Мирослав Дочинець у Михайла Коцюбинського
Як у Дмитрівці, біля Бахмача, міст будували
Володимир Сапон. У білому плащі та з чубом під «бітлів»…
Пізні діти Прилюка
Вступ до 5-ої симфонії Бетховена в… свинарнику
Книжка із людьми, а не ловко зліпленими масками
Андрій Багмет і його «націоналістичний словник» синонімів
Як ми «рахували» гроші Майкла Дугласа
Ганнуся вже розбризкала олію або Політ над гніздом… Ляща
В спустошений дощ
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля


РЕКЛАМА