Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Липень » 27 » Турецьке ТБ. «Голос країни» і… Соловйова…
09:55
Турецьке ТБ. «Голос країни» і… Соловйова…
Оскільки в турецькому готелі в пакеті немає жодного українського каналу, зате є з-півдесятка російсьских (стс, нтв, ртр-планета, россия та інші) маю можливість моніторити їхню стратегію мовлення. Отож, дві речі впадає в око. Перша -- неймовірна кількість серіалів власного виробництва воєнно-кримінальної тематики. Ефір заповнили менти і прокурори, спецназ і люди в погонах. Культ сили і зброї, грубість і хамство деяких діалогів просто зашкалюють.

Друга тенденція -- культ СРСР з деталізацією тодішніх цін і цінностей, романтизація буквально всього. Подається все так, що час правління Сталіна-Хрущова-Брежнєва був золотою ерою в житті росіян.

Ну, і третє -- політичні шоу, в яких кількість брехні і фізіологічної ненависті до українців просто вражаюча! Чого варта лише одна фраза одіозного Соловйова: «…українці це такий народ, із яким без батога та тротилу говорити неможливо...».

Отаке воно, їхнє ТБ.

***
А ще дивлюся і щиро заздрю турецькому «Голосу Країни».

Головна відмінність від українського проекту – УСІ твори в програмі виключно турецьколю мовою. В оркестрі чимало суто національних інструментів. Члени жюрі – значно солідніші за віком і, відчувається, дуже авторитетні для нації люди.

Усе це говорить про цілісність культури і її нерозривність із національними традиціями.
Пояснення просте -- в Туреччині цим глобальним проектом займаються люди, виховані на рідній культурі.

Дуже повчально для деяких націй…

Анатолій Матвійчук

Категорія: Культура | Переглядів: 1081 | Додав: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля
РЕКЛАМА