Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Липень » 8 » Сарафанно-кокошні гвалтування
10:06
Сарафанно-кокошні гвалтування
Оце надибав таку красу в Конотопі. Цей дитячий садок, оздоблений кокошниками й сарафанами ще за совка, українці «розмагнитили» неприродньо загостреними віночками й червоною сукнею, шитою на русскую бабу. Українізували «как моґлі». Молодці.
А сюжет загалом некомічний. І відсилає до русского расизму, несподівано впроваджуваного через органи освіти «УССР». Впроваджуваного в добу офіційного «інтернаціоналізму» СССР. У часи Андропова і Ґорбачьова.


Как нєудобна...
По суті ж перед нами -- імпорт в Україну катсапської етніки!

Ґвалтували сарафанно-кокошними дівулями не лише дітей у залізничному Конотопі. Але й дитячі садки у Києві. Досі на Старій Дарниці висять костромські теремки й Вані-Дуракі -- як бляшана оздоба. І такого «добра» ше багато!

Он, на панно Річкового вокзалу Києва -- не якийсь там ххл-рибалка, а бородатий катсапура в личаках. Тікі шо причалив з Білого моря -- і на Поділ!

І навіть у Львові (у тих 1980-их!) дітей у школі силували до кокошників і сарафанів. Про це мені розповідала журналістка Мар'яна П'єцух -- незлоблива жертва русского етно. А шо? Русская матрьона не знала границь -- галицьких чи гетьманських.

Але де ж знайти цю катспаську «постанову»?
Про внєдрєніє в дашкольниє учрєждєнія УССР вєлікорусскіх нацианальних фіґур в парядкє сбліженія дрєвнєрусскай народнасті і єдінєнія прєставітєлєй мноґонацианальнава савєцкаа народа?

Точно ж десь є.
Дочекаймося союзницької постанови: «Про відкритість архівів державних установ колишньої Російської Федерації (КРФ)». Знайдемо.

А на цих фото: русскіє кокошники шовіністичного СССР, перемальовані на українське вбрання з намистом, Конотіп, 2017.

Ростислав Мартинюк

Категорія: Політика | Переглядів: 479 | Додав: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля
РЕКЛАМА