Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Липень » 10 » Про Україну… без України
10:09
Про Україну… без України
Під час робочого сніданку «Нормандської трійки» в готелі Atlantic Ангела Меркель, Мануель Макрон і Володимир Путін обговорили становище в Україні. Багатьох журналістів, спостерігачів дивувало, що такі болючі теми України обговорювались без лідера України Петра Порошенка. Це питання було поставлене пані Меркель журналістами. На це вона відповіла, що Петро Порошенко найближчими днями буде залучений до телефонної розмови в якій візьмуть участь усі лідери «Нормандської четвірки». Ангела Мерель висловила сподівання, що окрім телефонної розмови буде організована окрема зустріч «Нормандської четвірки» у якій візьме участь і Петро Порошенко.

Після цього немає жодного бажання щось писати про цю зустріч, коментувати і бачити вгодовану, спухлу пику Ангели Меркель і єхидну посмішку Путіна.

Західна преса цю подію описує так: «Нормандська трійка» обговорила проблеми на сході України. Там українські урядові війська уже більше, як три роки ведуть боротьбу проти сепаратистів, яким Росія надає військову допомогу. Захід вважає, що перемир'я не дотримується обома сторонами. Тому тристороння зустріч в Гамбурзі покликана вивчити шляхи просування політичного вирішення цієї проблеми. Так званий «Нормандський формат» був заснований у 2014 році і включає в себе Україну. Але колишня радянська республіка не є членом G20 і тому не представлена в Гамбурзі».

Так подають подію німецькі ЗМІ.

Хоча насправді ми всі знаємо, що все не так. Не обидві сторони (бойовики й урядові війська України) не виконують Мінські домовленості, а лише бойовики-сепаратисти і російські війська не виконують навіть перший пункт Мінських домовленостей -- це відведення тяжких озброєнь і припинення вогню.

Можна було знайти спосіб розвінчати російсько-німецьку пропаганду щодо Донбасу, якби у Гамбург був запрошений Петро Порошенко. Якщо ні, то можна було на саміт відрядити потужну делегацію українських журналістів і засипати Меркель з Путіним запитаннями, від яких би вони не відвертілися і світ також би знав правду.

Ростислав Демчук

Категорія: Політика | Переглядів: 1399 | Додав: Редактор | Рейтинг: 3.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вступ до 5-ої симфонії Бетховена в… свинарнику
Книжка із людьми, а не ловко зліпленими масками
«Над Збручем зірка падала…» (До річниці «Золотого вересня»)
Захована правда про українське село. Її відкриває професор, журналіст, письменник Микола Тимошик
Андрій Багмет і його «націоналістичний словник» синонімів
Надурена Галя і триколінна Маруся з розпряженими кіньми…
Вишиванка війни у фарбах, словах і звуках
Як ми «рахували» гроші Майкла Дугласа
Ганнуся вже розбризкала олію або Політ над гніздом… Ляща
Як я крав кавуни
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля


РЕКЛАМА