Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Липень » 27 » Поки Ляшко на голубих морях…
08:51
Поки Ляшко на голубих морях…
А чи всі звернули увагу, що позбавлення українського громадянства Міхеїла Саакашвілі сталося за поданням лівої (чи якої там?) руки Ляшка -- нардепа Лозового? Отого наслєдніка совєтського блатного діда-композитора та власника святих мощей. А інша рука Ляшка -- нардеп Мосійчук пише із захопленням про «виправлення Порошенком своїх помилок» та про «обдовбаного Мишку», якого ще й зве грузинським... януковичем.

Цікаво, радикали просто виконали замовлення АП чи відчули загрозу своїй демагогії від демагога грузинського?!

До речі, завважте -- говорять «руки Ляшка», позаяк сам лідер радикалів -- несамовитий захисник українського народу -- у цей час відпочиває від трудів праведних зі своїм кумом чи другом десь на далеких голубих морях...

Василь Чепурний


***
Порошенко позбавив Міхеїла Саакашвілі українського громадянства, коли той перебуває у відрядженні в США. Вчинив підступно! І має надію, що не пустить Саакашвілі назад в Україну. Чи подумали його нерозумні політ-технологи, яку ямку вирили для свого патрона?

По-перше! Позавчора президент США Дональд Трамп показав «червону картку» Петру Порошенку. У той час, як Міхеїл Саакашвілі підтримує з Трампом непогані стосунки.
По-друге! Міхеїл Саакашвілі досить давно товаришує з відомим американським сенатором Джоном Маккейном. Та і в ЄС у Саакашвілі залишились непогані стосунки.

Тепер лише можу уявити скандал, як наші прикордонники не пускатимуть Міхеїла Саакашвілі в Україну. Ну, а про збурення народних мас в Україні з цього приводу тихо промовчу.

Ото вже, коли Бог хоче когось покарати -- відбирає розум.

Ростислав Демчук

Категорія: Політика | Переглядів: 1246 | Додав: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля
РЕКЛАМА