Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Липень » 3 » Пам’ятник Євгенові Лоскоту
19:28
Пам’ятник Євгенові Лоскоту
В селищі Десна на Чернігівщині відбулося відкриття та освячення пам'ятника офіцеру «Легіону Свободи» Євгенові Лоскоту, який героїчно загинув у вересні 2014 року біля підніжжя Веселої Гори неподалік Луганська.
На освячення прибули батьки героя Олександр та Ксенія Лоскот, рідні, друзі та побратими-однопартійці. На урочистості приїхав також і виступив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.


«Зараз, -- сказав він, -- на відміну від кількох останніх років, чимало хто себе називає «патріотом». І воно, певно, так і є: патріот ‒ це той, хто любить свою Батьківщину, свою землю. Але є націоналісти ‒ дієві патріоти, які ціною свого життя готові захищати своє, заради себе, заради родини та Батьківщини.
Євген Лоскот, капітан Збройних Сил України був справжнім націоналістом. Зараз ми так само тих, хто перебуває на фронті, хто мобілізований і захищає Україну, називаємо героями. Але серед героїв є легенди ‒ ті люди, які зробили вчинок. Такий вчинок зробив наш побратим Євген Лоскот. Він не просто пішов на небеса, він своїм життям захистив життя своїх побратимів, що були поруч. Про таких, як Євген Лоскот, мають писати книжки й знімати фільми. Про них треба розповідати дітям у школах. Це люди, яких потрібно боготворити. З иншого боку, нація сильна та має майбутнє, якщо має таких дітей, таких героїв, з яких можна брати приклад
».

В урочистостях взяли участь і виступили начальник 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ полковник Віктор Ніколюк, Деснянський селищний голова Юрій Асташевський, голова Чернігівської обласної «Свободи» Руслан Андрійко, священики о. Ярослав та о. Василій, військовослужбовець-побратим Євгена Лоскота Костянтин Фартушний, представник КУНу Галина Сорока, однокласниця Євгена, очільниця Козелецького осередку ГО «Єдина родина» Олена Музика.

Прес-служба ВО «Свобода»

Категорія: Різне | Переглядів: 647 | Додав: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вступ до 5-ої симфонії Бетховена в… свинарнику
Книжка із людьми, а не ловко зліпленими масками
«Над Збручем зірка падала…» (До річниці «Золотого вересня»)
Захована правда про українське село. Її відкриває професор, журналіст, письменник Микола Тимошик
Андрій Багмет і його «націоналістичний словник» синонімів
Надурена Галя і триколінна Маруся з розпряженими кіньми…
Вишиванка війни у фарбах, словах і звуках
Як ми «рахували» гроші Майкла Дугласа
Ганнуся вже розбризкала олію або Політ над гніздом… Ляща
Як я крав кавуни
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля


РЕКЛАМА