Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Липень » 23 » На побачення із виродком
09:22
На побачення із виродком
Читаю злісні коментарі після зустрічі матері окупанта Агєєва з полоненим сином і розумію серцем коментаторів. Але розум змушує сказати: Україна (в особі президентської адміністрації і СБУ) зробила правильно, дозволивши таку зустріч.
Бо Україна -- це сила.
Тільки сильні бувають милосердними.
Це раз.


А головне, що ж ви хотіли: щоб після зустрічі російські мати й син виступили проти Путіна?! Вони живуть у хоррорі ненависті, страху і вірнопідданства царю та тотального інформаційного зомбування. І оце би так раптом мали прозріти?

Добре, що Україна хоч якийсь сумнів у них породила, хоч якось порушила стрункі ряди їхнього московитського мислення\марення...

За даними аналітичної доповіді Національного інституту статегічних досліджень, «джерелом легітимності влади (російської - авт.), достатку еліт і лояльності мас у Росії є насильство, здійснюване як державна політика. Тільки це насильство обіцяє в майбутньому хоч якийсь добробут народу (що, втім, характерно для всіх імперій). Тому пробудження хижацького інстинкту в поведінці власної держави викликає сплеск його підтримки суспільством на тлі майже ейфорійних настроїв мас».

Коротше -- не можна північнокорейців\московитів оцінювати за законами вільного світу!

Василь Чепурний

Категорія: Політика | Переглядів: 1501 | Додав: Редактор | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля
РЕКЛАМА