Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Липень » 4 » Машков-Гоцман: «самоліквідація»?
20:25
Машков-Гоцман: «самоліквідація»?
Російський кінорежисер і продюсер на прізвище Чліянц надумав знімати продовження кілька років тому нашумілого детективного телесеріалу «Ліквідація» з Володимиром Машковим у головній ролі. Як і перше – продовження мали фільмувати в Одесі. Проте, виявилося, що головному персонажеві серіалу Давидові Гоцману, грозі післявоєнного кримінального світу Одеси, як каже один із героїв серіалу, «с той радости одни убытки»: його екранний творець, російський актор Володимир Машков потрапити до сучасної української перлини біля моря жодним чином не зможе, бо є в нашій державі «персоною нон-грата».

Знімати продовження «Ліквідації» планували вже цієї осені, але перспектива мати в серіалі Гоцмана з абсолютно іншим фейсом оптимізму режисерові не додає, а навпаки, мало не зводить весь новий проект псові під хвіст. Одне слово, «Это смешно сказать, не то что подумать!».

Режисер Чліянц у соцмережі спростовує тих, хто активно взявся перебріхувати новину, мовляв, Машкова не пустили в Україну на кордоні. Це не так. Машков навіть не пакував валізи у наш бік. Бо він не на стільки поц, щоб ще й на митниці мати цурес.

Російські ж ЗМІ цю новину з Машковим тепер жваво обговорюють і роблять припущення, що акторові заборонено в’їзд до України через незаконні відвідини ним тимчасово окупованого Криму. Так чи інак, але з «ліквідацією» якогось нового серіального бандита і «фашиста» машковському Давидові Гоцману доведеться зачекати, і може, аж доти, поки новітні путінські фашисти не заберуться з українського Криму і Донбасу.

Згадаймо слова ще одного героя «Ліквідації»: «Давид Гоцман, иди кидайся головой в навоз, я Вас не знаю. Мне неинтересно ходить с Вами по одной Одессе».

***
Тим часом з інсайдерських джерел нашого видання стало відомо: вже майже два місяці в Києві мешкає донька Володимира Машкова – Маша. Буцімто знімається тут у новому фільмі. Кілька разів на тиждень відвідує престижний велнес-клуб «Леонардо» в центрі столиці.

Московська актриса справляє на тутешній персонал щонайприємніші враження. Скромна, врівноважена, чемна, без жодних заморочок доньки супер-тата, без рецидивів «зірковості». Кожному від неї у велнес-клубі «здравстуйтє», за кожним словом – «пожалуйста». І взагалі поводиться, на думку персоналу, – ніби відчуває власну провину за агресивну політику щодо України офіційного Кремля.

У свої трохи більше за 30-ть Маша Машкова вже встигла двічі вийти заміж і рішуче розірвати невдалі шлюби. Що цікаво, коли в «Леонардо» озивається її мобільний телефон, то інколи голосовий дзвінок до неї кличе: «Кохана-а», «Кохана-а», «Кохана-а»…

Одне слово, якщо для Володимира Машкова офіційна заборона на в’їзд до України стала справді «гіркою пілюлею», то йому є кому її «підсолодити» ексклюзивним «Київським тортом».

Леонід Ісаченко, «ГРІНЧЕНКО-інформ»

Категорія: Культура | Переглядів: 704 | Додав: Редактор | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Книжка із людьми, а не ловко зліпленими масками
«Над Збручем зірка падала…» (До річниці «Золотого вересня»)
Захована правда про українське село. Її відкриває професор, журналіст, письменник Микола Тимошик
Андрій Багмет і його «націоналістичний словник» синонімів
Надурена Галя і триколінна Маруся з розпряженими кіньми…
Вишиванка війни у фарбах, словах і звуках
Як ми «рахували» гроші Майкла Дугласа
Ганнуся вже розбризкала олію або Політ над гніздом… Ляща
Як я крав кавуни
Чорнобривці Миколи Сингаївського
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля


РЕКЛАМА