Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2012 » Травень » 14 » Експертам – політика, людям – бульби
11:58
Експертам – політика, людям – бульби
Чернігівський експертний клуб “Чиста політика”, зваливши собі на плечі не просту і відповідальну ношу міжнародних та регіональних досліджень, з достойною заздрості та наслідування активністю, продовжує «розкладати по полицях» та «розбирати по кісточках» усі мислимі й немислимі аспекти політичного життя як в регіоні, так і в Україні загалом.

Тутешні експерти не сидять осібно по хатах і не дрімають, вони постійно зустрічаються, «перетирають» між собою всі найпомітніші коливання політичного маятника, вони чують найменшу зміну напрямку політичної «рози вітрів» і сигналізують свої експертні висновки до заклопотаної чернігівської громадськості.

Одне слово чернігівський експертний клуб робить дуже важливу й Богоугодну, я би сказав найважливішу нині, перед парламентськими виборами, справу – просвітницьку. Адже більшості наших людей сьогодні -- котрим голова болить найперше засадити город бульбами, вибрати добру розсаду помідорів, огірків, болгарського перцю -- не до політики, не до політичних увертюр з інтригами. Через те такі експерти, як ці наші в «Чистій політиці», вони і творять оту місію, так би мовити, «відкривати» людям очі, не залежно просить їх про те хтось чи ні, а вони все одно «відкривають», і все безкоштовно, і все заради людей, і все заради демократії й прогресу.

Звісно, що нема жодного сумніву: той, хто хоча б кілька таких експертних оцінок почитав – той безпомильно знатиме, що в українській політиці робиться, і головне – за кого голосувати. Тому нашим людям можна спокійно доглядати бульби, сапати їх, обгортати, збирати колорадського жука і не морочитись за ту політику. Експерти з названого клубу все підкажуть.

Ось і цими днями тут провели круглий стіл на тему: “Визначення округів в Чернігівській області: очікування і реалії”. Чернігівські громадські діячі, журналісти, експерти та політики назвали по 2 найтоповіші кандидати в кожному окрузі, відомих на цей момент.

Тож в 205 окрузі, за, так би мовити, експертизою «Чистої політики», лідирує народний депутат від БЮТ Валерій Дубіль та чернігівський міський голова Олександр Соколов.

В 206 окрузі також визначились два лідери -- це бізнесмен і депутат чернігівської облради Владислав Атрошенко і заступник голови чернігівської облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, якого нещодавно анонсував сам Михайло Чечетов.

В 207 окрузі на цей момент найактивніший і, кажуть, найгрошовитіший -- лідер парламентської групи «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков. Конкуренцію йому може скласти хіба наш земляк Леонід Кучма, якщо захоче звичайно піти на вибори. А він, передають близькі до нього люди, якраз нині зважує чи захотіти чи не захотіти.

В 208 окрузі «скоропостіжно», після втрати президентства в столичному «Київміськбуді», почав працювати Михайло Голиця. І він має достатньо високі шанси. Відомий і активний на цьому окрузі, розмірковують експерти, і Олег Ляшко. Але чи піде сюди Ляшко – хто зна. Адже ж він уже озвучив своє бажання зайняти місце Леоніда Черновецького в самому Києві. Проте те, що озвучує Ляшко, треба ділити і множити.

В 209 окрузі беззаперечним лідером є колишній БЮТівець, керівник столичної будівельної компанії «Житлобуд» Іван Куровський. Гідних конкурентів у нього поки нема, ну, як пише «ПіК», хіба що Леонід Яковишин – директор великого сільськогосподарського товариства «Земля і воля», якщо також збереться на вибори. Власне, якщо зважиться. Або не домовиться з тим-таки Іваном Куровським про сфери аграрного впливу.

Запекла боротьба вже йде на 210 виборчому окрузі. Тут знову двоє потужних основних конкурентів – депутат чернігівської облради Микола Рудьковський (який, виявляється, теж вміє за себе постояти і поштовхатися, коли хтось намагається його роззути) та ще Анатолій Мирошниченко, також обласний депутат, меценат, і прочая, прочая.

Отож, експерти з «Чистої політики» розібрали поточний момент. Назвали прізвища. Але це навіть не старт. Це лише «пристрілювання». Скоро прізвищ до когорти кандидатів суттєво додасться. Отоді буде робота у хлопців-експертів. Ну, а ми читатимемо. Нам без експертизи ніяк не можна. Хіба ж ми розберемося самі у всьому тому політичному плетиві без начитаних і розумних експертів?!

Тихін Кобець, пенсіонер і дачник

Категорія: Політика | Переглядів: 843 | Додав: Редактор | Теги: Станіслав Прокопенко, Олександр Соколов, Чиста політика, Валерій Дубіль | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мирослав Дочинець у Михайла Коцюбинського
Як у Дмитрівці, біля Бахмача, міст будували
Володимир Сапон. У білому плащі та з чубом під «бітлів»…
Пізні діти Прилюка
В спустошений дощ
Вступ до 5-ої симфонії Бетховена в… свинарнику
Книжка із людьми, а не ловко зліпленими масками
Андрій Багмет і його «націоналістичний словник» синонімів
Як ми «рахували» гроші Майкла Дугласа
Ганнуся вже розбризкала олію або Політ над гніздом… Ляща
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля


РЕКЛАМА