Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Червень » 8 » Чумацький шлях і баламутні «вітязі»
08:52
Чумацький шлях і баламутні «вітязі»
Сербський кінорежисер Емір Кустуриця запізнився на день з поданням на 69-й Каннський кінофестиваль свого нового кінофільму «Чумацьким шляхом» з Монікою Беллуччі в головній ролі. І це стало приводом, аби журі фестивалю не включило стрічку до програми переглядів. Кустуриця одразу ж звинуватив Канни в заполітизованості. Справа не в тому, що трохи спізнився, переконаний режисер, а причина в тому, що, мовляв, має давні дружні і навіть близькі стосунки з президентом Росії. А тому: «Маю підозри що хтось дав вказівку мій фільм не приймати. Не стверджую цілковито, але такі відчуття є».

За кілька днів по тому Кустуриця з групою «The No Smoking Orchestra», де він соліст і гітарист, уже «заряджали» паризьку публіку. І свій виступ розпочали… гімном Росії!

Цей його концерт, розказують, став справжнім одкровенням: сербський Емір упереміш із піснями велелюбно признавався у відданості Росії та Путіну. Ще й ділився «найбільшим бажанням»: зняти фільм у Криму, обов’язково про війну.

Притомні парижани одразу збагнули хто кому у тому «кіні» буде «визволителем», а хто «фашистом»…

Тим часом із Росії ображеному Каннами Кустуриці притьмом подали руку дружби. Погукавши в окупований Крим, на «міжнародний» кінофестиваль «Золотой вітязь». Ясно, що кращого «вітязя» для цього, ніж Емір, годі придумати. Будьте певні: у Севастополі ще до початку сього «хвестивалю» «всьо порєшалі» і виписали б «сербському брату» вищу нагороду. Поза всяким сумнівом!

Але.

Напевно, втрутилась Анна Ярославна, яку друг Кустуриці Путін в тому ж Парижі бздурно обізвав росіянкою… Їй це геть не сподобалось… Бо на Москву раптом накинувся руйнівний і вбивчий смерч. А Кустуриця невдовзі потрапив у страшну автомобільну аварію неподалік Белграда.

Таким чином, уже ніхто нікуди не їде.
«Золотого вітязя» доведеться тицьнути комусь іншому. Бо то з «вітязями» в загарбаному Криму можна бавитись, як цар «зельоних чєловєчков» зволять. А під Чумацьким Шляхом не забаламутиш!

Леонід Ісаченко, «ГРІНЧЕНКО-інформ»

Категорія: Культура | Переглядів: 399 | Додав: Редактор | Рейтинг: 3.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мирослав Дочинець у Михайла Коцюбинського
Як у Дмитрівці, біля Бахмача, міст будували
Володимир Сапон. У білому плащі та з чубом під «бітлів»…
Пізні діти Прилюка
Вступ до 5-ої симфонії Бетховена в… свинарнику
Книжка із людьми, а не ловко зліпленими масками
Андрій Багмет і його «націоналістичний словник» синонімів
Як ми «рахували» гроші Майкла Дугласа
Ганнуся вже розбризкала олію або Політ над гніздом… Ляща
В спустошений дощ
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля


РЕКЛАМА