Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Квітень » 15 » Чернігівський театр у Кракові
22:00
Чернігівський театр у Кракові
З великим успіхом пройшов виступ Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка на ІV Міжнародному Фестивалі Українського Театру «Схід – Захід», який щойно закінчився в польському місті Кракові. У насиченій цьогорічний програмі фестивалю, що проходив під гаслом «Крізь терни – до зірок», брали участь професійні та аматорські колективи з багатьох регіонів України, зокрема, з Києва, Одеси, Харкова, Сумщини. Чернігівці представляли на Краківському фестивалі «Комедію помилок» Вільяма Шекспіра у постановці головного режисера театру Андрія Бакирова.

Творча робота шевченківців здобула прихильність і бурхливі оплески польських глядачів та була відзначена у двох номінаціях фестивалю:
- Дипломом лауреата ІV-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру «Схід – Захід» у Кракові серед кращих вистав в категорії професійних театрів;
- Дипломом фестивалю за кращу режисерську роботу нагороджено заслуженого артиста України Андрія Бакірова.


Крім захоплених відгуків польських глядачів, театр отримав запрошення до участі у п’ятому Краківському фестивалів, який проводитиметься наступного року. Чернігівці також мали можливість представити свою роботу варшавському глядачеві на сцені театру «Друга зона», співпраця з яким була започаткована на Чернігівському фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі».

Вітаючи з блискучим виступом на цьому престижному міжнародному театральному форумі, бажаємо творчому колективу Чернігівського облмуздрамтеатру нових сценічних робіт.

Олександр Майшев

Категорія: Культура | Переглядів: 244 | Додав: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля
РЕКЛАМА