Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Квітень » 15 » Чернігів і Космос
08:45
Чернігів і Космос
У Всесвітній день авіації і космонавтики в Чернігівській бібліотеці імені Короленка відбувся тематичний вечір «Місія – космос». Були шановні гості: спеціалісти Державного науково-випробувального центру ЗСУ, що переведений до Чернігова з Феодосії, конструктор публічного акціонерного товариства «Чернігівський завод радіоприладів» (ЧеЗаРа) Валерій Балюта, а також учні Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та студенти Чернігівського національного технологічного університету.

Оксана Плаунова, головний бібліограф відділу наукової інформації презентувала «Історію ракетобудування. Внесок Чернігівщини». Цікавий відеоматеріал про славетне Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків (ЧВВАУЛ), яке стало колискою для багатьох радянських космонавтів та першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка запропонувала до перегляду бібліограф Ірина Розумей.

Віталій Куравський розповів про сьогодення та завдання, які стоять перед Державним науково-випробувальним центром Збройних Сил України.

З внеском Чернігівського заводу радіоприладів у розвиток космічної галузі ознайомив конструктор Валерій Балюта. Завідувачка відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук Наталія Карбовська представила книжкову виставку «Безмежний простір Всесвіту».

Людмила Бердак,
Фото Олени ПОПОВИЧ

Категорія: Різне | Переглядів: 329 | Додав: Редактор | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля
РЕКЛАМА