Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Січень » 23 » Чемпіона світу «рубанули шашкою»
12:31
Чемпіона світу «рубанули шашкою»
Правління Міжнародної федерації шашок (IDF) ухвалило рішення про трирічну дискваліфікацію українського чемпіона світу Юрія Анікєєва. Таким чином «вибили із сідла» серйозного конкурента. Росіяни, а вони нині домінують у міжнародній федерації шашок, пропонували Анікєєву змінити країну проживання… Через патріотизм і непоступливість Юрія, який не зраджує Україну, мусили вдаватись до інших «важелів». «Рубанули шашкою»…

Ситуацію з українським чемпіоном та одним з найкращих шашкістів світу та перипетії тієї «війни» коментує президент Федерації шашок України Анатолій Яценко:

«Це все незаконно. Усі ці звинувачення вигадані. Жодного факту його вини не доведено. Жодного! Я, як президент Федерації, звертався до Міжнародної федерації з проханням навести факти його порушень. Я зауважив, якщо буде доведено, що Юрій справді винен, то сам підпишусь під його дискваліфікацією. Але фактів вони не надали. Є лише загальні фрази, які нічого не пояснюють. Вони звинувачують Анікєєва у «некоректній полеміці» на сторінках газет, у «претензійних роздумах на тему розвитку шашок», у висловлюваннях про Путіна.
Але це його справа. Я просив надати факти, назвати ЗМІ, у яких він некоректний, дати його цитати. Але нема нічого. Нічого! А найбільший абсурд – його звинуватили у тому, що він вийшов на церемонію нагородження у вишиванці. Та якщо якийсь африканський спортсмен виходить на церемонію нагородження у національному костюмі, йому зал аплодує стоячи. Це лише вітається. А вишиванка, виявляється, є порушенням норм».

«Росія має кворум у цій федерації та може «протягнути» будь-яке рішення. Розумієте, це – війна. Це – факт спортивного тероризму, саме так висловився наш міністр спорту. Це та сама гібридна війна Росії, про яку всі говорять, – переконаний Анатолій Яценко. – Вважайте, що команду просто позбавили лідера. Юрій – екс-чемпіон світу. Це – один з найсильніших гросмейстерів світу.
Росія не могла змиритися з тим, що вона вкладає величезні гроші у розвиток шашок, а найкращими стають українці, які виступають на голому ентузіазмі. От і вдарили нам у спину. Як звикли робити скрізь і завжди, і не лише у спорті».

Таке ставлення до Анікєєва Яценко пояснює єдиним – тим, що президент Міжнародної федерації шашок – росіянин.


Категорія: Спорт | Переглядів: 502 | Додав: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
22.10.2017 - Пшик і перспективи «маленької жовтневої революції»
22.10.2017 - Митька-браконьєр і Фукуяма – про Росію
21.10.2017 - А вот я бил, рєбята, на Москвє-рєкє…
21.10.2017 - Прейскуранти на політику і алко-поезію
21.10.2017 - Кому довіритися – лікарю чи фелшару?
20.10.2017 - «Суча дочка» із диханням вічності
20.10.2017 - Засідка «по умолчанію»
20.10.2017 - Росія з доторком мертвеччини
20.10.2017 - «Сортирні» роздуми довкола постаменту
19.10.2017 - Писанина з води і віскі
Мирослав Дочинець у Михайла Коцюбинського
Як у Дмитрівці, біля Бахмача, міст будували
Володимир Сапон. У білому плащі та з чубом під «бітлів»…
Пізні діти Прилюка
Вступ до 5-ої симфонії Бетховена в… свинарнику
Книжка із людьми, а не ловко зліпленими масками
Андрій Багмет і його «націоналістичний словник» синонімів
Як ми «рахували» гроші Майкла Дугласа
Ганнуся вже розбризкала олію або Політ над гніздом… Ляща
В спустошений дощ
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля


РЕКЛАМА