Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Березень » 30 » Brexit і «Віденські булочки»
10:06
Brexit і «Віденські булочки»
Під час Майдану -- десь у січні 2014-го -- довелося побувати у Варшаві. Там розказав старому знайомому поляку про оті наші плани: Асоціація, повернення в Європу...
Тоді Ґжеґож дав мені дивний прогноз: побачиш, через 10 років РФ САМА стане членом ЄС.
Тоді я посміявся.
Мовляв: ти, Ґжеґоже, великий оригінал!


Але сьогодні, спостерігаючи за медіа-шухером на державних телеканалах країн Європи -- у зв'язку з Brexit, збагнув: РФ таки справді член ЄС. Ну такий, «негербований». Але -- член. І не через 10 років після Майдану, а всього через кілька. Член.

Власне, тому й Лондон сказав «до побачення». Отому колективному Брюсселю.
Москва давно сидить, звісивши ноги, в політесі Німеччини, купила сотні тисяч квартир на узбережжях Болгарії та Іспанії, організовує всякі референдуми в Голяндії, купує крайові парламенти Італії, які на свій розсуд «визнають» прісоєдінєньє Крима. А ще Франція, Польща, Угорщина, Австрія-прохідний-двір, русскоязичная Латвія, лівацька Швеція...

Шо там іще?

Тому Brexit. Але «вихід» не в порожнечу. Це повернення у поки що примарне для багатьох Балто-Чорномор'я. Від Скандинавії до Стамбула. Як перед Кримською війною 1855 року.

Brexit -- це, зрештою, крок у бік Києва. Не русскоязичної столиці клептоманів та «Віденських булочок». А українського центру Сили.

Крим стане для русскіх Фолклендами.
Не може не стати.

Ростислав Мартинюк

Категорія: Політика | Переглядів: 292 | Додав: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля
РЕКЛАМА