Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Березень » 21 » Базар «галерних науковців»
11:10
Базар «галерних науковців»
Реферати, наукові статті, дипломні й кандидатські... Всі писалися в Україні анонімними грамотєями за винагороду. Лягали в основу наукових ступенів цілком публічної КЛЕПТОКРАТІЇ і 1990-их, і 2000-их, і 2010-их. Це масове інтелектуальне кріпацтво нікого не бентежило. Хтось навіть знаходив у цьому плюси: талановита молодь «гострила перо», не полишала науку, ще й копійку заробляла. Але цей милий порок не зупинявся -- базар «галерних науковців» ішов далі. Україна почала корумпувати... західну наукову спільноту!

За «ваші доляри» невідомі українці плодять реферати, наукові статті, кандидатські пристойною англійською мовою -- на експорт до США, під прізвища американців.

Достеменно відомо про студента Пенсильванського університету, який отримав «під ключ» наукову статтю a-la «Війна на Сході України 2014-2016». Але є й інші приклади, їх уже сотні.

І знову хтось у захваті: он які наші люди!
І англійською утнуть, і стандарти західні дотримають...
Золото, а не народ!

І піди ж справді пошукай аналогій. Ні Польща, ні Індія, ні Аргентина такого бізнесу не придумали. Щоб у Ченстоховій чи Бомбеї строчили наукові статті для пацанів із Колумбійського університету...

А наші – «святі».
Не мафія, не козаностра, не рекетири чи «русская братва» -- просто послуги інтелекту. Оренда Божого дару. Безкровна. Анонімна.
Некриміналізована. Наукова. По-пенсильванськи.

Ну, така оренда, як Мелетія Смотрицького -- для московської культури. Як Гоголя -- для бездарного катсапського письменства. Як Ореховського -- для польського латинства. Як Ворголи -- для американської індустрії щастя. Як Корольова -- для сталінських космічних програм.

Всі-всі вони – «аноніми».
Бо скажи шо «українці», так кожен виставить рахунок: він поляк, він русскій, він американець. Наймит -- з запасом Божого дару. Який КУПИЛИ.

І куди після цього українців?
До пекла? Нема за що. До раю? Та -- ні!
То куди?
В Україну! На віки вічні.
І так, шоб підпис під кожним чихом.

Ростислав Мартинюк

Категорія: Ексклюзив | Переглядів: 387 | Додав: Редактор | Рейтинг: 2.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля
РЕКЛАМА