Наверх

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Квітень » 13 » Адвокати – фронтовикам
11:08
Адвокати – фронтовикам
Вже близько двох років у Чернігові працює центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Представники центру надають юридичну допомогу найбільш незахищеним верствам населення, серед яких і учасники бойових дій. Так, воїнам згідно нового законодавства надається правова допомога з усіх питань на безоплатній основі. Допомога включає в себе весь юридичний спектр послуг, а саме консультації, складання заяв та позовів, представництво в судах всіх інстанцій та багато іншого.

Як зазначив директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко, - надання безоплатної правової допомоги учасникам АТО є одним з пріоритетних для центру. До Центру вже звернулося майже двісті учасників АТО та постійно вживаються заходи, щоб збільшувати кількість бійців, хто потребує цієї допомоги.

Адвокати, які працюють в Центрі з розумінням ставляться до кожного бійця і кажуть, що з ними працювати досить легко. Соціальні питання, безоплатний проїзд, надання земельних ділянок, безкоштовне встановлення телефону, розлучення -- це лише мала частина питань, з якими звертаються воїни, а загалом їх набагато більше.

Тож керівництво центру закликає всіх бійців не залишати свої правові проблеми в глухому куті, а звертатися безпосередньо до адвокатів.

Ігор Березинський

Категорія: Різне | Переглядів: 291 | Додав: Редактор | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мирослав Дочинець у Михайла Коцюбинського
Як у Дмитрівці, біля Бахмача, міст будували
Володимир Сапон. У білому плащі та з чубом під «бітлів»…
Пізні діти Прилюка
В спустошений дощ
Вступ до 5-ої симфонії Бетховена в… свинарнику
Книжка із людьми, а не ловко зліпленими масками
Андрій Багмет і його «націоналістичний словник» синонімів
Як ми «рахували» гроші Майкла Дугласа
Ганнуся вже розбризкала олію або Політ над гніздом… Ляща
Мистецька ХвиляМистецька Хвиля


РЕКЛАМА